KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156525

nr 1215 6525

Erik Tryggelin (1878-1962), Afton Vadstena, Signerad 11/7 1953. Olja på pannå, 13x21

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 5 november 2018
kl 18:33:25